1
unnamed file 2

گروه پشتیبانی و خدمات شبکه در تهران که شامل کارشناسان متخصص در زمینه های مختلف پشتیبانی سخت افزار، نرم افزار،سیستمهای شبکه و امنیت اطلاعات بوده  امور مربوط به مدیریت و پشتیبانی شبکه ، ارائه مشاوره در خصوص انتخاب تجهیزات شبکه

حضور در محل جهت رفع مشکل کاربران، پشتیبانی از راه دور و مشاوره امنیت شبکه را متناسب با نیاز سازمان شما در اختیار قرار می دهند.

مقالات مرتبط : آموزش جامع و کامل شبکه کردن چند کامپیوتر

خدمات پسیو شبکه های کابلی

خدمات شبکه‌های کابلی یکی از پایدارترین بسترهای شبکه بخش عمده‌ای از انتقال دیتا در دنیای امروز را بر عهده دارند. این شبکه‌ها با توجه به نوع کابل و تجهیزاتی که در کنارشان استفاده می‌شود دارای سرعت انتقال دیتا و پهنای باندهای متفاوتی هستند.

خدمات شبکهپشتیبانی شبکه
خدمات راه اندازی شبکهخدمات شبکه های کامپیوتری
شرکت پشتیبانی شبکهخدمات پسیو
کابل کشیکانفیک سرور 2016
امنیت شبکهکانفیک روتر
شبکه های وایرلسدامین
خدمات شبکه
_

پشتیبانی  شبکه

خدمات شبکه های کامپیوتری

برای بهره مندی از شرکت خدمات راه اندازی شبکه های کامپیوتری تهران نیازمند بهره مندی از  افراد با تجربه و متخصص در این زمینه هستید . بدون تردید استفاده از شبکه های کامپیوتری مزایای مختلفی دارد و همین امر نیز سبب شده است خدمات راه اندازی چنین شبکه هایی همواره با استقبال بالایی روبرو شود.

خدمات مرتبط : خدمات کامپیوتر در محل

قبل از آن که بخواهیم پشتیبانی شبکه و خدمات راه اندازی شبکه های کامپیوتری را معرفی کنیم ابتدا بیایید بحثی پیرامون شبکه های کامپیوتری را مطرح کنیم و بررسی کنیم دلیل استفاده از شبکه های کامپیوتری چیست و چرا استفاده از آن ها اهمیت یافته است . با این تعریف به آسانی می توانیم مزیت خدمات راه اندازی شبکه های کامپیوتری را درک کنیم .در ادامه همینطور به هزینه های خدمات راه اندازی شبکه های کامپیوتری نیز اشاره کرده ایم . شبکه های کامپیوتری در اصطلاح از اتصال یافتن دو یا چند کامپیوتر به وجود می آید .

خدمات مرتبط:

ساده ترین شبکه را دو کامپیوتر تشکیل می دهد که به وسیله ی سیم هایی  به هم اتصال می شوند و به کاربر این اجازه را می دهند که بتوانید از منابع مشترک هم استفاده کنند . دیگر با خدمات راه اندازی شبکه های کامپیوتری برای انتقال مطالب بین دو کامپیوتری  نیازی به استفاده از فلش نیست . دیگر با وجود چنین فرصتی با مشکلی کم حجمی مواجه نخواهید بود .

امنیت داده های موجود در یک شبکه نیز بالا است و امکان از دست رفتن آن ها نیز با بهره مندی از این روش بسیار کاهش می یابد با این توضیحات بدون تردید می توانید اهمیت بهره مندی از چنین خدمات را بهتر درک کنید . ناگفته نماند امروزه بسیاری از سازمان ها و موسسات به طور کامل به شبکه های کامپیوتری وابسته هستند ولی راه اندازی آن ها و البته به کارگیری آن ها به صورت اصولی نیازمند تخصص است .ما اینجا هستیم تا خدمات مربوطه را برای شما ارائه دهیم .

معرفی خدمات شرکت راه اندازی شبکه های کامپیوتری

خدمات مرتبط: تعمیرات مک بوک

هزینه خدمات راه اندازی شبکه های کامپیوتری

هزینه هایی که برای خدمات راه اندازی شبکه های کامپیوتری از شما درخواست می شود بسیار متغیر است و به عوامل گوناگونی بستگی دارد . از جمله اندازه و تعداد شبکه های کامپیوتری می تواند به طور مستقیم هزینه ی راه اندازی شبکه های کامپیوتری  را تحت کنترل قرار دهد .همکاران ما قبل از انجام هر گونه اقدامی می توانند به طور تقریبی هزینه ی نهایی را برای شما اطلاع دهند .

خدمات مرتبط : نصب ویندوز در محل

لازم به ذکر است که تجربه و تخصص فرد نیز می تواند قیمت نهایی را تغییر دهد ، زمانی که فردی تخصص کامل را دارد راه اندازی شبکه های کامپیوتری به آسانی و در کوتاهترین مدت زمان صورت می گیرد و این امر سبب می شود هزینه های درخواستی نیز کاهش یابد ولی اگر فردی که تجربه ی کافی را برای این منظور انتخاب کنید راه اندازی چنین سیستم هایی زمانبر بوده و در نتیجه هزینه های پیشنهادی نیز سنگین خواهد بود . در برخی از شرایط کابر علاوه بر راه اندازی شبکه های کامپیوتری ، پشتیبانی از آن ها را نیز درخواست می کند که مسئله ای کاملا جداگانه است و به تخصص ویژه ای بستگی دارد . ناگفته نماند راه اندازی شبکه هایی به دقت  بالایی نیازمند است .

اگر تخصص و تجربه ی کافی وجود نداشته باشد در این صورت امنیت داده ها در خطر خواهد بود .ما همکاران باتجربه و متخصص در این زمینه داریم و به همین دلیل توانسته ایم در همه ی این سال ها بتوانید رضایت شما را کسب کنیم .

همکاری با ما معامله ای برد برد برای شما خواهد بود . هدف ما ارائه ی خدماتی با عالی ترین کیفیت است که بتواند همه ی نیازهای مربوطه را برآِورد کند.

مزیت شرکت راه اندازی شبکه های کامپیوتری

استفاده از خدمات راه اندازی شبکه های کامپیوتری در تهران برای سازمان های مختلف بسیار حیاتی است و نقش بسیار مهمی دارد به طوری که بدون استفاده از از چنین شبکه هایی امروزه اقدامات مختلفی در چنین سازمان هایی مختل خواهد بود .

از مهمترین مزیت شرکت خدمات راه اندازی شبکه های کامپیوتری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • به کمک چنین شبکه هایی می توان به آسانی داده ها را بین سیستم های مختلف جابه جا کرد . دیگر برای جابه جایی آن ها نیازمند آن نیستید که تجهیزات مختلف را جا به جا کنید . فاصله بین سیستم های شبکه ها تحت هیچ شرایطی محدودیتی ایجاد نخواهند کرد و انتقال داده ها به آسانی صورت می گیرد.
 • استفاده از خدمات راه اندازی شبکه های کامپیوتری به ما این فرصت را می دهد که هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی کنیم . چگونه ؟ با چنین سیستم های دیگر نیاز ما وسایل جانبی از حمله چاپگر و … به شدت کاهش می یابد و این امر سبب می شود از هزینه های بعدی به طور قابل ملاحظه ای صرفه جویی کنیم .
 • به دلیل استفاده از خدمات شبکه های کامپیوتری منابع تکراری در سیستم های انباشته نمی شود و این امر سبب می شود همواره فضای کافی موجود باشد .
 • اهمیت راه اندازی چنین سیستم هایی بسیار بیشتر از آن است که بتوان همه ی آن ها را اینجا توضیح داد و همه ی این موارد اهمیت خدمات راه اندازی شبکه های راه اندازی را مشخص می کند .

نکاتی در مورد خدمات راه اندازی و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

بهره مندی از خدمات راه اندازی شبکه های کامپیوتری برای برخی از سازمانها ضروری است زیرا برخی از آنها داده های بسیار حیاتی و مهم دارند و امنیت چنین داده هایی موضوع بسیار مهم است که با بهره مندی از خدمات راه اندازی شبکه های کامپیوتری می توان به آسانی امنیت داده ها را به طور قابل ملاحظه ای ارتقا داد . دیگر بل خرابی زکی از سیستم ها و یا از بین رفتن داده ها بر روی یک سیستم به آسانی می توان آن ها به دلیل وجود رابط شبکه ای بازیابی کرد .

مقالات : نصب مودم ای دی اس ال چه نوع فرایندی است؟

وجود چنین خدماتی و بهره مندی از خدمات شبکه های کامپیوتری به همه فرصت تبادل داده است به عنوان مقال کارمندان شعبه های مختلف یک سازمان می توانند بدون ملاقات حضوری از طریق چنین سیستمی داده های مورد نظر را منتقل کنند این امر همچنین سبب شده است که کارایی و بازده عملیات نیز ارتقا یابد . بدون تردید بهره مندی از چنین شبکه هایی می تواند مزیت های بسیاری را برای شما فراهم کند ولی آنچه مهم است افرادی هستند که چنین شبکه ها را راه اندازی می کنند.

گزیده ای از خدمات پسیو شبکه

 • طراحی شبکه و نقشه شبکه
 • اجرای کابل کشی شبکه، تلفن، برق و دوربین مداربسته
 • نصب نودها، پریزها، کیستون‌ها و پچ پنل
 • نصب رک و اتاق سرور
 • نصب  و راه‌اندازی دوربین مداربسته تحت شبکه
 • نصب تجهیزات شبکه مانند: سوئیچ، روتر، سرور
 • اجرا و پیاده سازی شبکه ساختار یافته
 • ارتقا و بهینه سازی زیرساخت شبکه قدیمی
 • داکت کشی شبکه و ترانکینگ شبکه
 • Active Directory