تعمیرات لپ تاپ در محل تهران

تعمیر لپ تاپ در منزل و محل کار شما در کمترین زمان ممکن ، با استفاده از بهترین و باتجربه ترین فنی کاران ما صورت می پذیرد ،تعمیرات سخت افزاری لب تاب ، تعمیرات تخصصی برد ، آپدیت کردن بایوس ، تعمیر لپ تاپ انواع برند ها ، تعمیر و تعویض ال ای دی (LED) و ال سی دی (LCD) ، تعویض دی وی دی رایتر (درایو نوری) ، نصب ویندوز لپ تاپ ، نصب برنامه های کاربردی ، تعمیر و تعویض باتری ، تعویض کیبورد و ….

تعمیرات تخصصی سخت افزاری

تیم فنی تعمیرات تخصصی لپ تاپ در مرکز سخت افزاری به تمامی قطعات لپ تاپ مسلط هستند. خدمات ما شامل رفع مشکلات مربوط  قاب و لولا ، صفحه نمایش، چیپ گرافیک ، کیبورد ، فلت تصویر ، RAM ، هارد ، انواع پورت ، باتری ، مادر برد ، CPU  با بهترین امکانات و تجهیزات انجام می گردد.تعمیرات تخصصی لپ تاپ یکی از بخش های تخصصی گروه انفورماتیک پکبه است که سرویس های تعمیر انواع لپ تاپ را به کاربران ارائه می نماید.

تعمیر لب تاب در محلتعمیرات لپ تاپ
تعویض قطعاتتعمیر قطعات
ارتقاء لپ تاپارتقاء لپ تاپ در محل
نصب ویندوزنصب نرم افزار های کاربردی
تعویض هارد دیسکتعویض ssd
ریکاوری اطلاعاتتعویض ال ای دی (LED)
تعمیر مک بوک در تهران سرویس رایگان
تعمیر لپ تاپ در منزل تهران سرویس رایگان
تعمیرات لپ تاپ
_

تعمیر لپ تاپ در محل تهران

تعمیرات لپ تاپ در منزل تهران

تعمیرات لپ تاپ در منزل مزیت های مختلفی دارد و در برابر این نوع خدمات بی نظیر هزینه های بسیار معقولی از شما درخواست می شود . شما می خوانید با بهره مندی از این نوع خدمات از اتلاف زمان خود جلوگیری کرده و البته با این روش مشکلات وبه وجود آمده در کوتاهترین مدت زمان برطرف خواهد شد.

تعمیر لپ تاپ در محل سرویس در تهران

تعمیر لپ تاپ در محل بدون شک مزیت های مختلفی دارد که مهمترین آن ها صرفه جویی در زمان است . در ادامه سعی کرده ایم به طور کای به مزیت های بهره مندی از این خدمات ارائه شده را مورد بررسی قرار دهیم ولی بیشتر افراد هزینه هایی که ممکن است در این اقدام پیشنهاد شود را گزاف بدانند .

اگر شما جزو افرادی هستید که از لپ تاپ خود هر روز برای امور مختلفی استفاده می کنید و یا به طریقی شغل شما به گونه ای است که به لپ تاپ وابسته است در این صورت هزینه ای که بابت تعمیر لپ تاپ در محل تهران از شما درخواست می شود بسیار ناچیز خواهد بود .

خدمات مرتبط:

 لپ تاپ ممکن است به نا به دلایل مختلفی از کار بیفتد و یا برخی از نرم افزارهای آن کارایی خود را از دست دهد در چنین مواقعی معمولا افراد به تعمیرات خود سر مراجعه می کنند و سعی دارند راهکاری برای عیب یابی پیدا کنند ولی در بیشتر مواقع مشکل به وجود آمده را تشدید می کنند . به همین دلیل به صورت جدی توصیه می کنیم اگر در این زمینا تجربه ی کافی را دارید از انجام هر گونه اقدامی برای برطرف ساختن مشکل به وجود آمده خودداری کنید .

خدمات مرتبط : تعمیرات مک بوک

لپ تاپ یا کامپیوترها سیستم های حساسی می باشند که به دلیل دستکاری ناخواسته ممکن است مشکلات دیگری در بخش های مختلف آن پیش آید . در تعمیرات لپ تاپ در محل در کمترین مدت زمان کارشناس ما با هماهنگی از قبل می تواند مشکل به وجود آمده را از بین ببرد . ما تجربه ی کافی برای این کار را داریم به همین دلیل می توانید اطمینان کامل داشته باشید .

هزینه تعمیر لپ تاپ در محل

هزینه هایی که برای تعمیر لپ تاپ در محل از شما درخواست می شود بسیار معقول و مناسب است به همین دلیل نگران هزینه ها نباشید . بر اساس معیار های موجود و البته مشکل به وجود آمده هزینه ها متغیر می باشد و البته فاصله ی مکانی و همچنین مدت زمانی که همکاران کارشناس ما برای رفع مشکل صرف می کنند می تواند متغیرهایی باشد که هزینه ی نهایی را تحت کنترل قرار می دهد ولی امواره هزینه ی مناسبی از شما درخواست می شود .

خدمات مرتبط:

اعتبار ما رضایت شما می باشد . تیم کارشناس ما با تجربه ی کافی در این زمینه سعی دارد در کوتاهترین مدت زمان مشکل به وجود آمده را حل کند . با چندین سال سابقه در این زمینه همکاران ما به آسانی می توانند مشکل به وجود آمده را شناسایی کنند و موثرترین راهکار را به کار بگیرند .

خدمات ارائه شده در تعمیر لپ تاپ در منزل

در تعمیر لپ تاپ در محل ممکن است لپ تاپ شما به نا به مشکلات مختلفی از کار افتاده باشد . خدماتی که در این نوع تعمیرات مربوط است شامل موارد زیر می باشد .

  • انجام تعمیرات کامل  مادربرد کامپیوتر
  • انجام تعمیرات کامل کامپیوتر در محل
  • آموزش تعمیرات کامل کامپیوتر
  • ارائه بهترین سرویس اورژانس کامپیوتر
  • عیب یابی کامل از سخت افزار کامپیوتر
  • عیب یابی کامل از نرم افزار کامپیوتر
  • نصب کردن نرم‌افزارهای مناسب  با ساختار کامپیوتر
  • نصب کردن ویندوز، انواع درایورها و همه ی نرم‌افزارهای عمومی موجود و تخصصی کامپیوتر
  • بررسی کردن همه قطعات الکترونیکی و تعویض کردن در صورت لزوم
  • انجام تعمیر کامل هارد کامپیوتر

در برخی مواقع ممکن است لپ تاپ شما به خاطر عارضه ای کوچک از کار افتاده باشد در این صورت دستکاری آن توسط افراد کم تجربه می تواند مشکل را دوچندان کند به همین دلیل تعمیرات لپ تاپ خود را به دست افراد کاردان بسپارید .تیم متخصص ما در این زمینه برای ارائه ی خدمات تعمیرات لپ تاپ در خدمت شما است . ما افتخار آن را داریم که در همه ی این سال ها رضایت شما را کسب کنیم .

خدمات مرتبط : نصب ویندوز در محل

در صورت وقوع هر گونه مشکل همکاران ما در کمترین مدت زمان در محل مورد نظر خواهند بود . ما با شما به اندازه ی یک تماس تلفنی فاصله داریم . در صورت بروز هرگونه مشکل تردید نکنید با ما ارتباط برقرار کنید .تا بتوانید مشکل به وجود آمده را در کوتاهترین مدت زمان برطرف کنید . تعمیرات لپ تاپ در محل همچنین دردسرهای انتقال لپ تاپ و برگردان آن را ندارند

این امر بیشتر در مواقعی کارآمد است که یک شرکتی از سیستم های مختلفی استفاده می کند و به نا به حادثه ای ناخواسته مشکلی در تعداد زیادی از سیستم ها پیش آمده باشد در این صورت انتقال همه ی سیستم ها به محل تعمیر مشکل بزرگی خواهد بود .

مزیت تعمیر لپ تاپ در محل

تعمیر لپ تاپ در محل مزیت های مختلفی دارد . در ابتدا با بهره مندی از این گونه خدمات شما می توانید به آسانی از اتلاف زمان جلوگیری کنید . ما اینجا هستیم تا شما را هر چه سریعتر به اهداف تان برسانیم . درگیر مشکلات انتقال لپ تاپ  به محل تعمیر و برگردان آن نخواهید بود به ویژه زمانی که با تعداد زیادی سیستم سروکار داشته باشید .

هماهنگی قبلی برای تعمیر لپ تاپ در محل متناسب با درخواست شما انجام خواهد گرفت به عبارت دیگر شما مشخص می کنید که در چه زمانی همکاران ما برای انجام عیب یابی در محل حضور پیدا کنند .اگر فاصله ی شما از نزدیکترین تعمیرات لپ تاپ زیاد است در این صورت تعمیر لپ تاپ در محل مناسب ترین گزینه برای شما خواهد بود که درگیر ترافیک نباشید . از مهمترین مزیت های بهره مندی از این گونه خدمات می توان به رسیدن به نتایج دلخواه در کوتاهترین مدت زمان اشاره کرد .

مقالات : ایسوس سریعترین لپ تاپ بازی 14 اینچی

اگر به یک تعمیرات لپ تاپ سر بزنید بدون تردید باید حداقل برای برطرف شدن مشکل بعد از یک روز مراجعه کنید این امر زمانی سخت می شود که شما به طور جدی به لپ تاپ خود وابسته هستید و پروژه های به روز را باید اتمام کنید ولی بهره مندی از خدمات تعمیر لپ تاپ در محل در کوتاهترین مدت زمان صورت می گیرد . هیچ گاه نمی توانید مشکل به وجود آمده را به این راحتی برطرف کنید . کارشناسان ما در تعمیر لپ تاپ در محل البته گه ایده های مفیدی نیز برای جلوگیری از بروز این حادثه در اختیار شما قرار خواهند داد.

گارانتی و خدمات پس از فروش

شرکت انفورماتیک پکبه اين افتخار را دارد یکی از شرکتهای معتبر و با سابقه در زمینه تعمیرات تخصصی لپ تاپ بصورت سیار می باشد که تاکنون به واسطه کادری مجرب و تجهیزات پیشرفته موفقیت های ارزنده ای را بدست آورده است.با استفاده از بهترین قطعات لپ تاپ این ضمانت را به شما میدهد در صورت خرابی قطعه تا هفت روز آن قطعه را عوض می کند. ویا در صورت نیاز کارشناس به محل مراجعه خواهد کرد .