slide computer 2
home 1 1

تعمیر کامپیوتر در محل تهران

تعمیر کامپیوتر در محل سرویس تمام نقاط تهران ، تعمیر و نگهداری ، به روزرسانی ها ، عیب یابی و موارد دیگر ، خدمات رایانه ای ما برای کمک به شما در اینجا قرار دارد. ده ها سال است که ما مقصد شماره یک تعمیر کامپیوتر در تهران و کرج بوده ایم

و در زمان نیازشان راه حل های متناسب را به مشتریان ارائه می دهیم. ما با تمام جنبه های اصلی مسائل مربوط به محاسبات از جمله حذف ویروس ، سرویس PC و تعمیر ، عیب یابی نرم افزار ، تهیه نسخه پشتیبان از داده ها

تعمیر کامپیوتر در محلتعمیرات تخصصی کامپیوتر
ارتقاء سیستم در محلتعمیر مادربرد
تعمیر قطعاتتعویض قطعات
ریکاوری اطلاعاتپشتیبانی از راه دور
نصب نرم افزارنصب تمامی نرم افزارهای تخصصی
سرویس رایگانتمام نقاط تهران
تعمیرات کامپیوتر

تعمیرات کامپیوتر و خدمات کامپیوتری گروه انفورماتیک پکبه ارائه دهنده خدمات تعمیر و نگهداری رایانه است. از مشکلات ویروس گرفته تا بروزرسانی های نرم افزار ، تهیه نسخه پشتیبان از داده گرفته تا عیب یابی شبکه و موارد دیگر ، ما به شما کمک می کنیم رایانه خود را ایمن و روان اجرا کنید. برای برآورد رایگان خدمات رایانه امروز با ما تماس بگیرید!هر چیزی کامپیوتر شما برای اجرای صحیح نیاز داشته باشد ، ما آماده ارائه  خدمات آن هستیم. برای به روزرسانی سیستم عامل ، کارهای مربوط به نگهداری سیستم و ارتقاء سخت افزار ما آماده خدمات رسانی 24 ساعاته در تمام نقاط تهران هستیم.

ارتقاع سیستم در منزل و محل کار در تهران

اگر به تازگی به فکر ارتقاع کامپیوتر قدیمی خود هستید، کارشناسان گروه انفورماتیک سیار تهران با تجربه بیش از ده سال آماده ارائه خدمات در منزل و محل کارشما هستند به محث تماس با ما کارشناس به محل مراجعه خواهد کرد و کمترین زمان  سیتسم شما را بررسی و عیب یابی لازم را به عمل می رساند،

همچنین با کمترین هزینه سعی بر برطرف کردن مشکل شما هستیم و لازم به ذکر است که تمام قطعات دارای گارانتی می باشد ، برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

خدمات مرتبط : تعمیر مک بوک

تعمیرات کامپیوتر در محل

تعمیرات کامپیوتر در محل به کاربران این فرصت را داده است که در صورت اورژانسی بودن و یا نداشتن وقت کافی برای مراجعه ی حضوری بتوانند از خدمات تعمیرات کامپیوتری در سریع ترین مدت زمان بهره مند شوند . در این بخش از مقاله سعی کرده ایم به طور کامل اطلاعات مفید را در مورد تعمیرات کامپیوتر در محل ارائه دهیم و با معرفی اینگونه خدمات و مزیت آن در صورت بروز مشکلات مختلف هنگام کار کردن با کامپیوتر شما را یاری دهیم .

خدمات مرتبط:

در بسیاری از موارد افرادی که با کامپیوتر سروکار دارند به طور جدی به آن وابسته هستند به گونه ای که در صورت بروز هرگونه مشکل و یا به وجود آمدن هر گونه عارضه ممکن است کار آن ها به تعویق بیفتد و این امر می تواند زیان های مختلفی را سبب شود و اگر دسترسی به تعمیرات کامپیوتری نیز حال به دلیل دور بودن مسافت و یا نبود زمان کافی و عوامل گوناگون دیگر نیز باشد در این حالت مشکل دو برابر خواهد بود .

ما اینجا هستیم که با ارائه خدمات کامل تعمیر کامپیوتر در محل  نگرانی های موجود را از بین ببریم . ما با شما فقط یک تماس فاصله داریم . آیا مشکلی در کامپیوتر شما رخ داده است همین اکنون با ما در تماس باشید تا از همکاران کارشناس و باتجربه ی ما در این زمینه بهره مند شوید . اعتبار ما رضایت شما می باشد ما کامل ترین خدمات را در زمینه تعمیرات کامپیوتری برای شما هر جا که هستید فراهم می کنیم .

مزایای تعمیرات کامپیوتر در محل

در مورد مزایای تعمیر کامپیوتری در محل بهتر است بگوییم با وجود چنین خدماتی در دسترس هیچ گاه رفع مشکلات به وجود آمده در کامپیوتر ها به این آسانی نبود . از اصلی ترین مزیت برخورداری از این گونه خدمات می توان به این موضوع اشاره کرد که در کوتاهترین مدت زمان مشکل به وجود آمده از بین خواهد رفت .

تیم کارشناس سریعا مشکل به وجود آمده را شناسایی کرده و اقدامات لازم را برای برطرف کردن آن انجام خواهند داد . اتلاف زمان در تعمیرات کامپیوتر در محل برای شما نخواهد بود این امر برای افرادی که  پرمشغله هستند گزینه ی خوبی است .

خدمات مرتبط:

با بهره مندی از این نوع خدمات دیگر نیازی به انتقال کامپیوتر به محل تعمیر و برگردان آن نیست .همین اقدام جابه جایی هم هزینه بر می باشد و هم ممکن است عاملی برای بروز حادثه ای دیگر باشد . با بهره مندی از چنین خدماتی در کوتاهترین مدت زمان می توان به نتیجه ی مورد نظر دست یابید و این امر از اتلاف زمان به دلیل بروز مشکلات در کامپیوتر به ویژه برای افرادی که به طور جدی شغل آنها به کامپیوتر وابسته است جلوگیری می کند .

در بیشتر مواقع شما حداقل نیم ساعت از نزدیکترین خدمات کامپیوتری در تهران فاصله دارید و اگر زمان لازم برای آماده شدن و انتقال کامپیوتر را نیز در نظر بگیریم در این حالت ممکن است نصف روز شما فقط درگیر تعمیرات کامپیوتری خواهد بود و این عامل سبب خستگی بیش از حد نیز می شود که سبب عدم فعالیت شما در ادامه ی روز خواهد بود .

با بهره مندی از خدمات تعمیر کامپیوتر در محل تهران می توانید از اتلاف زمان به طور کامل جلوگیری کند . ما اینجا هستیم تا مشکل شما را به آسانترین روش ممکن حل کنیم . در صورت وجود هرگونه حادثه تردید نداشته و با ما در تماس باشید .

هزینه ی تعمیرات کامپیوتر در محل

هزینه ی تعمیر کامپیوتر در محل بسیار متغیر است از نوع مشکل به وجود آمده تا فاصله ی شما از محل تعمیر می تواند به طور جدی هزینه تعمیرات کامپیوتر در محل را تحت کنترل قرار دهد ولی در نظر داشته باشید که انتقال سیتم به بخشتعمیر کامپیوتری و برگرداندن آن نیز نیازمند هزینه هایی است پس با در نظر گرفتن این واقعیت هزینه های تعمیر در محل چندان گزاف نخواهد بود در ضمن با بهره مندی از چنین خدماتی شما در کوتاهترین مدت زمان به نتیجه ی دلخواه دست خواهید یافت و از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی خواهید کرد .

آموزش جامع شبکه کردن چند کامپیوتر

این گونه خدمات همواره به نفع مشتری است و هزینه های دریافتی برای این امر بسیار ناچیز است و واقعا ارزش آن را دارد که شما بدون هیچ گونه دردسری در کوتاهترین مدت زمان مشکل به وجود آمده در سیستم را از بین ببرید . ناگفته نماند که هزینه های دریافتی بسیار معقول است . ما به دنبال ارائه ی بهترین خدمات برای شما و کسب رضایت کامل از سوی شما هستیم . تجربه ی همکاری با ما را احساس کنید بدون تردید رضایت کامل فراهم خواهد بود .

خدمات مرتبط :

خدمات تعمیرات کامپیوتر در محل تهران

خدمات مختلفی در تعمیرات کامپیوتر در محل تهران در دسترس است . نگران آن نباشید که چه اتفاقی در کامپیوتر شما رخ داده است که سبب عدم ادامه ی فعالیت آن شده است . تیم کارشناس ما به شاسانی می تواند عیب یابی را انجام داده و سریعترین راه را برای تعمیر آن انجام دهند . از جمله تعمیر کامپیوتر در محل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کنترل ولتاژ به طور کامل و کلیه‌ مدارهای الکترونیکی مربوط به مادربرد
 • کنترل کردن ولتاژ همه ی مدارهای الکترونیکی از جمله کارت گرافیک، پاور و…
 • روغن‌کاری کردن همه ی فن‌ها و شستشوی هیت سینگ پردازنده و البته کارت گرافیک
 • گردگیری کردن همه ی منافذ در معرض هوا
 • انجام دادن تنظیمات تخصصی برای بهینه‌سازی و کمک به  افزایش سرعت همه ی نرم افزارها در  کامپیوتر
 • انجام تعمیرات مربوط به فوق‌تخصصی شامل درایوهای نوری در کامپیوتر
 • انجام تعمیر مربوط به مشکلات درایو کامپیوتر
 • انجام تعمیر و تعویض کردن مادربرد کامپیوتر
 • انجام تعمیر مشکلات بلندگو کامپیوتر
 • بررسی کامل صفحه نمایش کامپیوتر برای  پیشگیری از سوختگی یا ضعیف پیکسل  و کم نور شدن فلورسنت
 • بررسی کامل همه بخش های  هارد و اطمینان از  صحت سیلندر و همچنین  مکانیک هارد کامپیوتر
 • انجام خدمات تخصصی تعمیرات به همراه تعویض صفحات نمایش در کامپیوتر
 • ترمیم کردن و تعمیر هارد دیسک
 • بازیابی کردن اطلاعات و انجام تست سلامت برای انواع هارد دیسک
 • انجام تعمیرات و بازیابی کردن باتری در کامپیوتر
 • بررسی کردن و کنترل همه ی اجزا مانند :  اتصالات، کابلهای اتصال
 • بررسی کردن و کنترل همه ی فن‌ها و البته درایوهای نوری