نصب ویندوز در محل سرویس رایگان تمام نقاط تهران با قیمت مناسب همراه با تمامی برنامه های کاربردی ( نصب نرم افزار های روتین) با استفاده از بهترین متخصصین انجام میشود ، بسیاری از افراد خود تصمیم به نصب ویندوز میگیرند که لازم به ذکر است نصب ویندوز نیاز به دانش و تجربه بالا نیاز دارد .

کارشناسان ما دارای تجربه بسیار بالا یی هستند و همچنین تضمین اینکه سیستم شما تا مدت طولانی دچار مشکل نشود را خواهیم داد نصب ویندوز در محل گروه انفورماتیک تهران دارای گارانتی میباشد .

خدمات مرتبط : تعمیر کامپیوتر در محل

هزینه نصب ویندوز در محل

هزینه نصب ویندوز در محل تهران در سال ۱۴۰۱ بر اساس قیمت اتحادیه ۲۰۰ هزار تومان میباشد ، فرقی بین نوع ویندوز ندارد تمامی ویندوز ها ، ویندوز ۱۰ ، ویندوز ۸.۱ ، ویندوز ۷ و یا ایکس پی همگی دارای یک هزینه هستند و این هزینه برای نصب ویندوز میباشد .

خدمات مرتبط : خدمات کامپیوتری درمحل

نصب برنامه های کاربردی و درایور ها هر کدام دارای هزینه جدا از این شامل خواهد شد ، نصب برنامه های تخصصی هرکدام بسته به بیچیدگی نرم افزار از ۱۰۰۰۰ تومان به بالا هزینه خواهد داشت .

نصب ویندوز در محلنصب ویندوز در منزل
نصب آنتی ویروسنصب آنتی ویروس در منزل
ریکاوری اطلاعاتنصاب ویندوز
نصب ویندوز 10نصب ویندوز 7
نصب ویندوز 8نصب ویندوز ایکس پی
سرویس رایگانتمام نقاط تهران
w10 review 1 1
Windows 10 S 1
نصاب ویندوز
_

نصب ویندوز در محل

نصب ویندوز در منزل تهران

نصب ویندوز در محل با مزیت های بسیاری که دارد توسط همکاران متخصص و با تجربه ی ما با معقول ترین هزینه ها انجام می شود . نصب ویندوز در محل به شما کمک می کند بدون جا به جا کردن سیستم خود تغییرات لازم را انجام دهید .

نصاب ویندوز در محل سرویس تمام نقاط تهران

نصب ویندوز در محل موضوع دیگری است که در این بخش از مقاله سعی کرده ایم اطلاعات مفیدی را در مورد آن د اختیار شما قرار دهیم . بدون تردید اگر شما نیز از لپ تاپ یاکامپیوتر استفاده می کنند بارها و بارها  با مشکلاتی در مورد ویندوز روبرو شده اید . در برخی از مواقع شما نیازمند آن هستید که ویندوز سیستم خود را ارتقا دهید یا به نا به مشکلی ویندوز لپ تاپ پریده و می خواهید ویندوز جدیدی را نصب کنید در این صورت بهره مندی از نصب ویندوز در محل می تواند به نفع شما باشد . خدماتی که در نصب ویندوز در محل انجام می شود شامل موارد زیر است .

 • نصب کردن ویندوز ۱۰، ۸، ۷
 • نصب کردن انواع سیستم‌عامل‌های جدید ،ویندوز سرور، اکس‌پی
 • نصب کردن درایورهای ویندوز
 • نصب کردن پک کامل نرم‌افزاری
 • نصب کردن نرم‌افزارهای کاربردی (مجموعه آفیس، …)
 • نصب کردن و آپدیت کردن  آنتی‌ ویروس
 • بک‌آپ گرفتن و ریستور کردن ویندوز

نصاب ویندوز در تهران

کامپیوتر و یا لپ تاپ در برخی از شرایط نیازمند ویندوز جدیدی است اگر چه برخی آموزش هایی برای نصاب ویندوز جدید موجود است ولی اگر در این زمینه تخصص کافی نداشته باشید بی تردید در نصب ویندوز در محل  با مشکل مواجه خواهید شد . ما اینجا هستیم تا شما را در برطرف کردن هر گونه مشکل مربوط به سیستم کامپیوتر یاری کنیم .

با معرفی نرم افزارهای جدید شما برای بهره مندی از آن ها باید از ویندوز قدیمی خود دل بکنید در برخی از مواقع نیز ضروری است برای اینکه از یک نرم افزار خاصی را به کار بگیرید باید ویندوز موجود بر روی سیستم کامپیوتری خود را ارتقا دهید در این حالت بهره مندی از خدمات نصب ویندوز در محل بهترین گزینه برای شما باشد .اینگونه خدمات مزیت های گوناگونی دارد در ادامه به مهمترین آن ها اشاره خواهیم کرد .

معرفی نصب ویندوز در محل

خدمات نصب ویندوز در محل

نصب ویندوز در محل تهران شما را از حمل و نقل لپ تاپ یا کامپیوترتان به یک تعمیرات کامپیوتری باز می دارد این کار واقعا مشکلات خود را دارد و به ویژه اگر با چندین سیستم سروکار دارید بهره مندی از خدمات نصب ویندوز در منزل و محل کار بدون تردید به نفع شما خواهد بود . در بسیاری از مواقع نیز به خاطر همین مشکلات شما انتقال آن به بخش تعمیرات صرفنظر می کنید و یا به دلیل پرمشغله بودن فرصتی برای انجام نصب ویندوز در محل  را ندارید در چنین مواقعی ما اینجا هستیم تا مشکل به وجود آمده را برطرف کنیم .

آیا شما نیز مشکلات زیر را دارید پس با ما تماس بگیرید :

 • نیاز به نسخه جدید ویندوز والبته  آپدیت کردن آن
 • کند شدن سرعت کامپیوتر و لپ‌تاپ و یا کاهش سرعت سیستم بعد از پاک کردن برنامه‌های حجم بالا
 • وجود حمله ویروس‌ها به لپ تاپ و کامپیوتر و کاهش یافتن راندمان سیستم
 • وجود نارضایتی از نسخه های موجود ویندوز و نیاز نداشتن به استفاده از نسخه قبلی
 • خریداری کردن و نصب هارد نو و یا خرید سیستم کامپیوتری تازه و نیاز داشتن به نصب ویندوز
 • فرمت کردن کامپیوتر و به همین دلیل نیاز به ویندوز جدید

هزینه ی نصب ویندوز در محل

هزینه ی نصب ویندوز در محل بسیار معقول است . ما با کمترین هزینه اقدامات لازم برای نصب ویندوز را انجام خواهیم داد .پس از تماس تلفنی شما زمانی که شما مشخص کرده اید همکاران ما در محل حضور یافته و اقدامات لازم را انجام خواهند داد . هزینه ها با توجه به اقداماتی که انجام می شود متغیر است و البته مدت زمانی که کارشناس ما برای حل مشکل و یا نصب نیز انجام خواهد داد به قیمت نهایی درخواستی تاثیر خواهد گذاشت . همکاران ما تجربه ی کافی در این زمینه را دارند و به همین دلیل می توانید اطمینان کامل را داشته باشید .

خدمات مرتبط :

لازم به ذکر است قبل از انجام هر گونه اقدامی  در نصب ویندوز در محل تهران نیز می توانید به طور میانگین از هزینه های درخواستی مطلع شوید حتی با تماس تلفنی و ارائه ی مشکل موجود یا خدمات درخواستی نیز می توانید میانگینی از قیمت را به دست آورید .کادر متخصص ما در این زمینه در کوتاهترین مدت زمان اقدام مورد نظر را انجام خواهد داد .

بهره مندی از نصب ویندوز در محل تهران به شما فرصت آن را می دهد که از اتلاف زمان جلوگیری کنید و البته هزینه های دیگری که برای انتقال سیستم به محل تعمیر باید پرداخت شود نیز از بین خواهد رفت به همین دلیل است که این نوع خدمات همواره به نفع کاربر بوده و مورد محبوبیت قرار گرفته است .

مزایای نصب ویندوز در منزل

نصب ویندوز در محل مزیت های بسیاری دارد به همین دلیل همواره مورد استقبال است . ما نیز این فرصت را برای کاربران خود فراهم کرده ایم . تیم فنی ما با تجربه ی کافی در این زمینه در خدمت شما می باشند . ما به اندازه ی یک تماس با شما فاصله داریم با ما تماس بگیرید تا کوتاهترین به ویندوز مورد نظر ارتقا یابید. همکاران ما دقیقا در زمان تعیین شده توسط شما در محل مشخص شده خواهند بود . در صورت داشتن هرگونه سوال در این زمینه نیز تردید نداشته باشید با ما در ارتباط باشید .

مقالات : کدام ویندوز بهتر است

خدمات نصب ویندوز در محل

 •     ارائه خدمات در منزل و محل کار: همه ی مقدمات برای تعمیر و نصب در منزل شما انجام می شود و دیگر نیازی به حضور شخصی  و یا جا به جایی سیستم در این روش نیست .
 •     سفارش  خدمات : با بهره مندی از خدمات ارائه شده در محل دیگر نیاز به حضور شخصی شما در بخش تعمیرات نیست

عدم نیاز به جابه‌جایی کامپیوتر: به دلیل عدم جا به جایی کامپیوتر می توانید از هزینه های دیگر صرفه جویی کنید . ما به اندازه ی یک تماس با شما فاصله داریم .

 •     تعیین تاریخ و زمان مراجعه متخصص: تعیین زمان حضور برای انجام تعمیر و یا نصب مورد نظر به طور کامل در اختیار کاربر است . هر زمان که فرصت داشتید ما در خدمت شما هستیم

·         پشتیبانی: پشتیبانی کامل از سوی همکاران متخصص ما در این زمینه صورت خواهد گرفت . در صورت داشتن هرگونه سوال بعدی می توانید با همان همکار در ارتباط باشید.

نصب ویندوز 10 به روش جدید و پیشرفته

نصب ویندوز در میان کاربران به عملی بسیار ساده تبدیل شده فارق از اینکه نصب ویندوز نیاز به دانش و تجربه می باشد که کارشناسان ما با تجربه بیش از ده سال ویندوز را به روش پیشرفته (GPT) نصب خواهند کرد ، نصب ویندوز به روش پیشرفته دارای سرعت بسیار بالا نسبت به روش عادی خواهد بود که شرکت مایکروسافت از ویندوز 8 به بعد این ویژگی را ابداع کرد برای سیستم های دارای بایوس های (UEFI) که در ویندوز 10 دارای عملکرد بسیار خوب و چشم گیری می باشد.