antivirus hub 1

محافظت از دستگاه ها با بهترین بسته نرم افزار آنتی ویروس

در این مقاله انفورماتیک پکبه بیایید با هم مروری بر بهترین آنتی ویروس بیندازیم ، داشتن یکی از بهترین بسته های آنتی ویروس روی رایانه یا لپ تاپ شما یک ضرورت است. از این گذشته ، ما اکنون نمی دانیم  که مجرمان سایبری و هکرهایی که اینترنت را از یک دهه قبل چه آلوده گی هایی را انجام می دهند

در حقیقت ، جرم سایبری در واقع سال به سال به طور قابل توجهی در حال رشد است ، به این معنی که اطمینان بیش از پیش برای اطمینان از اینکه ابزارهای شما بتوانند از بهترین آنتی ویروس های موجود در آن محافظت کنند ، خواه آنتی ویروس رایگان باشد یا تجاری ، بسیار مهم است.

ممکن است شما با نام هایی مانند آنتی ویروس نورتون ، مک آفی ، نود ۳۲ و AVG بیشتر آشنا باشید – اما آیا آنها واقعاً بهترین هستند؟ خوب ، خوشبختانه ، ما آخرین بسته ها پریمیوم و هم آنتی ویروس رایگان – را از بزرگترین اسامی در امنیت سایبر آزمایش و بررسی کردیم. تا ژانویه سال ۲۰۲۰ بیش از ۸۰ مجموعه آنتی ویروس و امنیتی توسط کارشناسان ما مورد بررسی و بررسی مجدد قرار گرفته است ، بنابراین می توانید با اطمینان به توصیه های ما اعتماد کنید و بهترین راه حل را برای محافظت و امنیت دستگاه های خود پیدا می کنید.

جدید ترین روش های سازندگان آنتی ویروس ها

سازندگان بدافزارها و ویروس ها همیشه روش های جدیدی برای دستیابی به رایانه شخصی و سایر دستگاه های فعال شده اینترنت (همراه با تلفن همراه و رایانه لوحی شما) ارائه می دهند. خوشبختانه ، شرکت های امنیتی نرم افزاری آنلاین نیز به طور مداوم بسته های نرم افزاری امنیتی خود را به روز می کنند تا در برابر کلاهبرداری فیشینگ ، باج افزار و انواع دیگر ویروس ها و بدافزارها محافظت کنند.

در حال حاضر ، ما فکر می کنیم که آنتی ویروس Bitdefender Plus بهترین آنتی ویروسAnti-Virusود است ، زیرا ابزارهای امنیتی ضد آب را با مجموعه ای از دیگر ویژگی های امنیتی عالی ترکیب می کند. استفاده از آن نیز بسیار آسان است و از همه مهمتر ، ارزش بسیار خوبی نیز برای پول شما ارائه می دهد. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آنچه در زیر ارائه می دهد بخوانید. آنها به همراه Norton AntiVirus و Webroot SecureAnywhere ،ESET NOD32  ، Antivirus Kaspersky  آنها چهار گروه برتر ما را تکمیل می کنند.

اگر به دنبال محافظت همه جانبه در برابر آخرین تهدیدهای سایبری هستید ، پس سرمایه گذاری در قوی ترین برنامه بهترین راهکاری است که می توانید به آن امیدوار باشید – و ما نیز اگر می خواهیم از مراقبت  سیستم خود استفاده کنید بهترین برنامه های ضد ویروس تجاری را نیز داریم. رایانه های شرکت این بدان معنا نیست که شما مجبور به صرف هزینه های کلانی نیز هستید ، زیرا راهنمای ما همچنین بهترین قیمت های موجود را برای بهترین نرم افزار به شما می دهد. و اگر اینها بهترین آنتی ویروس رایگان هستند که بعد از آن ، ما نیز توصیه های برتر برای شما داریم.

mac antivirus hub 1

بهترین آنتی ویروس ۲۰۲۰ با یک نگاه:

  1. Bitdefender Antivirus Plus 2020
  2. Norton AntiVirus Plus
  3. Webroot SecureAnywhere AntiVirus
  4. ESET NOD32 Antivirus
  5. Kaspersky Anti-Virus

۱٫ Bitdefender آنتی ویروس پلاس ۲۰۲۰

محافظ جامد و قابل اعتماد

سیستم عامل: فقط ویندوز | حداکثر دستگاههای تحت پوشش: ۱ | ویژگی های برجسته: حفاظت و اصلاح باج افزار ، ابزارهای حریم خصوصی ، VPN ، Safepay

توجه: برای بررسی آنتی ویروس پلاس Bitdefender ما نسخه ۲۰۱۹ را آزمایش کردیم. این مورد در ژوئیه امسال به روز رسانی و به سال ۲۰۲۰ تغییر نام یافت.

آنتی ویروس بیت دیفندر

Bidefender تمایل دارد که در تشخیص ویروس ، قابل اعتماد و دقیق باشد ، به داشتن فیلتر وب برای جلوگیری از دسترسی به سایت های مخرب ، و همچنین یک مرورگر ایمن که باعث می شود معاملات بانکی و خرید آنلاین شما ایمن باشد ، فاقد اعتبار است. بعلاوه ، یک مدیر گذرواژه وجود دارد که اطلاعات کارت اعتباری را به صورت خودکار تکمیل می کند. همچنین برای ماژول ضد فیشینگ عالی ، امتیاز بالایی دارد که شما را به پیوندهای مخرب در نتایج موتور جستجوی شما هشدار می دهد و دسترسی به سایتهای خطرناک را مسدود می کند.

همه اینها نیست: همچنین محافظت از باج افزارهای چند لایه نیز وجود دارد که با احتیاط رفتار اینگونه تهدیدات را برای حفظ امنیت شما و همچنین امکان اسکن کلیه دستگاههای مرتبط با خود از طریق برنامه تلفن همراه Bitdefender Central می آموزد.

یک یا دو موضوع وجود دارد – این منابع منابع بیشتری را از حد متوسط ​​دریافت می کند ، و ممکن است با برخی از برنامه ها در تضاد باشد – اما آنتی ویروس پلاس Bitdefender Plus هنوز هم یک بسته دوست داشتنی است که نرخ تشخیص عالی ، عملکرد عالی و بیش از ویژگی های جایزه اضافی را برای توجیه قیمت ارائه می دهد.

امنیت اینترنت Bitdefender بر روی AVP ساخته شده است و تعداد دستگاههای پوشیده شده را علاوه بر این ویژگی های ضد اسپم ، فایروال ، مشاور والدین و رمزگذاری پرونده را ارائه می دهد.

برای اطمینان بیشتر می توانید نسخه Bitdefender Total Security را خریداری کنید. همه موارد فوق را اضافه می کند و حداکثر پنج رایانه شخصی ، مک ، اندروید و iOS را در پشتیبانی می گیرد.

۲٫  آنتی ویروس نورتون پلاس . Norton AntiVirus Plus

حفاظت که سیستم شما را آهسته نمی کند

سیستم عامل: فقط ویندوز | حداکثر دستگاه های تحت پوشش: ۱ | ایستادگی کردن ویژگی ها: امنیت حریم خصوصی پیشرفته, امنیت مالی, شبکه جهانی اطلاعات غیر نظامی

Norton AntiVirus Plus

یک شکارچی بدافزار با کیفیت است که می تواند بطور خودکار از رایانه شخصی شما به صورت اختصاصی محافظت کند.

محصول تازه نورتون مسیحی شده در آوریل ۲۰۱۹ به عنوان جایگزینی مستقیم برای پیر شدن Norton AntiVirus Basic رونمایی شد. حرکت از “Basic” به “Plus” به طور قطع بهتر به نظر می رسد ، اما واقعاً فقط چند کارکرد اضافی را اضافه می کند – در مورد این مقاله بیشتر صحبت خواهیم کرد.

نورتون ترفندها ، گزینه ها و تنظیمات زیادی را برای کسانی که به آنها نیاز دارند ، انجام می دهد ، به ویژگیهایی مانند یک مسدود کننده URL مفید ، که شما را از وب سایت های مخرب دور نگه می دارد ، ذکر نکرده است. اگر این چیزی را از دست ندهد ، یک سرویس معروفیت در پرونده عالی با شکستی بارگیری های مظنون را فوراً تشخیص می دهد. و حتی اگر بدافزارها هنوز راه حلی پیدا نکرده اند ، نظارت بر رفتار هوشمند از تعاریف ویروس جدید آن برای تهدیدات قرنطینه در اولین نشانه مشکل استفاده می کند.

خدمات مرتبط:

اگر بیشتر از نوع دستی هستید ، به راحتی می توانید اسکنرها را به صورت تقاضا اجرا کنید و یا حتی اسکنهای سفارشی را تنظیم کرده و صرفه جویی کنید تا فقط مناطق مورد نیاز خود را بررسی کنید. حتی برنامه ها را برای زمان خاص اجرا کنید ، اما تنها در صورت عدم کار سیستم شما ، و باتری آن کار نمی کند.

بنابراین دقیقاً چه چیزی Plus را انجام می دهد که Basic کار نکرد؟ فقط چند مورد وجود دارد: این یک نسخه پشتیبان تهیه ابر و یک مدیر رمزعبور به ارزش ۲ گیگابایتی اضافه می کند. در صورتی که قبلاً آن را دریافت نکرده اید ، ارزش دوم را دارد ، اگرچه نمی تواند با قدرت Dashlane و دیگر رهبران بازار مطابقت داشته باشد.

با برخی از برنامه های افزودنی مرورگر می توانید مشکلی ایجاد کنید. به عنوان مثال ، ما فهمیدیم که نسخه Chrome بعضی اوقات بدون هیچ دلیل مشخصی کار را متوقف می کند. ما بسیاری از داوران را دیدیم که مشکلات مشابهی را گزارش می دهند ، بنابراین به نظر می رسد در اینجا یک مسئله واقعی وجود دارد.

به گفته این ، عملکردهای اصلی Norton AntiVirus Plus در تمام جبهه ها ارائه می شود: استفاده از آن آسان است ، گزینه های پیکربندی مورد نظر متخصصان را دارد ، توسط آزمایشگاه های تست بسیار رتبه بندی می شود و به طور دقیق طراحی شده است تا کمترین تأثیر را در عملکرد سیستم شما داشته باشد.

۳٫ Webroot SecureAnywhere آنتی ویروس

سبک ترین برنامه در دنیا

سیستم عامل: ویندوز و مک | حداکثر دستگاه های تحت پوشش: ۱ | ایستادگی کردن ویژگی ها: همیشه در امنیت ، حفاظت از هویت ، زمان واقعی ضد فیشینگ ، مانیتور فایروال

تقریباً در مورد هر ابزار ضد ویروس ادعا می شود که “سبک وزن” است ، اما ضد ویروس Webroot SecureAnywhere واقعا تنها  ضد ویروسی است که در این نسخه عرضه می کند. نصب چند ثانیه طول می کشد ، فایل های برنامه به سختی از ۲MB از هارد دیسک شما استفاده می کنند ، ردپای RAM  بسیار ریز است و هیچ به روزرسانی بزرگی برای امضا کردن پهنای باند شما وجود ندارد.

با توجه به این مسئله ، هیچ ویژگی سازشی در کار نیست و همین امر باعث می شود تا همه از این امر چشمگیرتر شوند. در کنار محافظت از هسته ، نظارت بر رفتار هوشمند ، ضد پاشیدن دقیق در زمان واقعی ، فایروال و مانیتور اتصال به شبکه ، ضد باج افزار پیشرفته و سایر امتیازات جالب وجود دارد.

مقایسه صحت Webroot با رقابت آسان نیست ، زیرا آزمایشگاههای بزرگ آزمایش به ندرت محصولات این شرکت را ارزیابی می کنند. با این حال ، هنگامی که آنها بررسی می شوند ، آنها به طور کلی نمره بالایی می دهند ، و آزمایشات خود ما محافظت جامد و قابل اعتماد را نشان می دهد.

عاشق چیزهای زیادی درباره SecureAnywhere AntiVirus هستید و ضمانت ۱۰۰٪ پس انداز ۷۰ روزه Webroot اعتماد به نفس آن را در محصول نیز نشان می دهد. اگر از موتورهای بیش از حد پیچیده و نفخ مریض هستید ، Webroot یک مدافع شایسته برای شما است.

۴٫ ESET NOD32 Antivirus آنتی ویروس نود ۳۲

آنتی ویروس سطح متخصص برای کاربر با تجربه تر

سیستم عامل: فقط ویندوز | حداکثر دستگاه های تحت پوشش: ۵ | ایستادگی کردن ویژگی ها: Ransomware سپر, UEFI اسکنر, مسدود کننده بهره برداری, اسکن ابر صفحه

اگر در مورد لیست ویژگی های آن از نرم افزار آنتی ویروس قضاوت کنید ، آنتی ویروس ESET NOD32 ممکن است کمی ناامید کننده باشد. هیچ فایروال ، مدیر رمز عبور ، پاره کننده پرونده ، اسکنر آسیب پذیری یا هر یک از پاداش های همراه که اغلب در رقبای آن پیدا می کنید وجود ندارد.

این بدان معنا نیست که بسته بندی در مصرف انرژی کوتاه است. این فقط بیشتر روی اصول تمرکز دارد. ESET NOD32 آنتی ویروس نود ۳۲ با محافظت از بدافزار در زمان واقعی ، برخی از بهترین تشخیص های اکتشافی در اطراف ، یک لایه ضد رنج ، سوء استفاده از محافظت ، فیلتر URL برای مسدود کردن وب سایت های مخرب و ماژول ها برای جلوگیری از حمله با استفاده از PowerShell و اسکریپت های مخرب همراه است.

آنتی ویروس NOD32

یک ماژول کنترل دستگاه با کنترل دسترسی به میله های USB ، هارد دیسک های خارجی ، رسانه های ذخیره سازی نوری ، حتی دستگاه هایی که توسط بلوتوث و FireWire به یکدیگر وصل می شوند ، خطر ابتلا به سایر دستگاه ها را کاهش می دهد. این یک افزودنی غیرمعمول است ، اما اگر دیگران به طور مرتب دستگاه ها را به رایانه شخصی خود وصل کنند ، می تواند تفاوت ایجاد کند.

فقط بخاطر داشته باشید که آنتی ویروس ESET NOD32 مبتدی نیست. رابط گاهی اوقات دست و پا چلفتی است ، بعضی از ویژگی ها بسیار پیشرفته هستند ، و حتی Help همیشه مفید نیست.

با این حال کاربران باتجربه از قدرت و پیکربندی ESET قدردانی می کنند. محافظت بالاتر از متوسط ​​، کار خوبی برای حفظ امنیت شما می کند ، و یک طراحی سبک وزن تضمین می کند که بسته شما را آرام نمی کند.

یکی از ویژگی های جدید در آخرین بروزرسانی ، اسکنر UEFI است که شما را از تهدیداتی که حتی قبل از شروع ویندوز به رایانه شما حمله می کند ، محافظت می کند.

ESET Internet Security بر روی NOD 32 ساخته شده است و تعداد دستگاه های تحت پوشش به علاوه فایروال ، محافظت از بات نت ، محافظت از وب کم ، ضد اسپیس و موارد دیگر را سه برابر می کند.

از طرف دیگر ، شما می توانید نسخه ESET Smart Security Premium را نه بیشتر بخرید. این همه موارد فوق و همچنین مدیریت گذرواژه و داده های ایمن را اضافه می کند.

۵٫ آنتی ویروس کسپرسکی ، Kaspersky Anti-Virus

امنیت جامد برای مبتدیان و کارشناسان به طور یکسان

سیستم عامل: فقط ویندوز | حداکثر دستگاههای تحت پوشش: ۵ | ویژگی های برجسته: اسکن خودکار ، جلوگیری از عفونت رمزنگاری شده توسط راننده ، مدیریت امنیتی ساده

آنتی ویروس کسپرسکی یک بسته امنیتی سلب شده است که بر روی ملزومات امنیتی اصلی تمرکز دارد: فیلتر وب آن آدرس های خطرناک را مسدود می کند ، یک موتور دقیق شناسایی و حذف تهدیدات را انجام می دهد ، فن آوری های نظارت هوشمند اقدامات مخرب را ردیابی و معکوس می کند و تقریباً همین مسئله است.

خوشبختانه ، آنچه انجام می دهید خوب عمل می کند. خیلی خوب ما به طور مداوم دریافته ایم که کسپرسکی یکی از بهترین راه های جلوگیری از بدافزارها و حذف آن از یک سیستم آلوده است. ناگفته نماند که این ابزار ضد ویروس به طور مرتب در سایتهایی مانند AV-Comparatives بهترین نمرات را دریافت کرده است.

این برنامه بسیار آسان برای استفاده نیز هست. رابط کاربری بی عیب و نقص طراحی شده فقط تعداد دکمه ها و گزینه های مناسب را دارد – نه خیلی ابتدایی ، بلکه پیچیده یا ترسناک نیست – و دستورالعمل های روی صفحه نمایش زیادی برای توضیح نحوه کار همه چیز وجود دارد. حتی یک مبتدی بلافاصله در خانه خواهد بود.

اگر شما فقط به محافظت از تروجان دقیق ، قابل اعتماد و مداوم نیاز دارید ، آنتی ویروس کسپرسکی به خوبی در خدمت شما خواهد بود.

نکته پایانی :

انفورماتیک تهران با نزیک به دو دهه توانسته بهترین آنتی ویروس های با قیمت مناسب را برای کاربران خود تهیه و نصب در محل را انجام داده و همچنین تمامی خدمات ما دارای ضمانت می باشد5/5 - (1 امتیاز)

نظرات غیرفعال هستند