یک ابزار رایگان برای سازماندهی و مدیریت کارهای روزانه

TickTick یک ابزار رایگان برای سازماندهی و مدیریت کارهای روزانه

روزانه همیشه ساعت های کافی برای تحقق همه چیز صرف نظر از ماهیت کار یا حرفه خود وجود ندارد و در نتیجه شما اغلب احساس می کنید که وقت زیادی را صرف انجام یک کار کوچک می کنید و این برای بهره وری یا سلامتی شما مناسب نیست ، بنابراین باید کارهای روزانه خود را به صورت زنجیره ای مدیریت و سازماندهی کنید.

شکی نیست که انتخاب ابزار مناسب برای سازماندهی و مدیریت وظایف – که شامل ویژگی های متناسب با نحوه کار شما است – یک فرآیند بسیار دشوار است ، بنابراین ما به شما TickTick را پیشنهاد می کنیم که ابزاری ساده برای مدیریت تمام وظایف شما است ، چه مربوط به کار یا اهداف شخصی باشد یا شرکتی فرقی ندارد ، زیرا این انعطاف پذیری شگفت آور و سهولت استفاده را به شما ارائه می دهد و به شما کمک می کند تا کارها خیلی بهتر انجام شود.

ticktick 1024x404 - یک ابزار رایگان برای سازماندهی و مدیریت کارهای روزانه

 

ویژگی های اصلی TickTick:

ابزار TickTick به شما امکان می دهد تا کارهای خود را در لیست ایجاد کرده و ترتیب دهید ، مهلت های لازم برای اتمام ، اضافه کردن یادداشت ها و لیست های چک را برای کارهای زیر اضافه کنید و می توانید ایمیل را به وظایف تبدیل کنید.TickTick علاوه بر کار سریع و آسان با صدای شما ، از تایمر داخلی Pomodoro نیز پشتیبانی می کند ، اگر از فناوری Pomodoro استفاده می کنید تا زمان خود را هنگام انجام کارهای خاص ، و همچنین نمایش های سفارشی مانند منوهای هوشمند و نمایش تقویم داخلی ، مدیریت زمان خود را انجام دهید.

این ابزار همچنین به شما امکان می دهد برچسب های کار (برچسب ها) را ایجاد کرده و آنها را در رنگ های مختلف علامت گذاری کنید که برای فیلتر کردن وظایف به روشی که می خواهید مفید باشد. همچنین می توانید یادآوری هایی را برای دریافت اعلان ها قبل از موعد مقرر تنظیم کنید.TickTick شامل منوهای هوشمند است که به شما امکان می دهد فیلترها را بطور خودکار تنظیم و اعمال کنید ، و می توانید وظایف را با برچسب یا تاریخ خاص مشاهده کنید.

306f28485b600add - یک ابزار رایگان برای سازماندهی و مدیریت کارهای روزانه

تیم هایی پشتیبانی TickTick

این ابزار از تیم هایی پشتیبانی می کند که یک فعالیت وجود دارد که به شما نشان می دهد همه افراد چه کاری را انجام داده اند ، بنابراین اگر می خواهید تیم یا اعضای شرکت را مدیریت کنید ، TickTick گزینه بسیار خوبی است ، همچنین به شما امکان می دهد تا فایل های ضمیمه را برای به اشتراک گذاشتن پرونده ها با تیمتان بارگیری کنید ، و داده ها را از بسیاری از برنامه ها وارد کنید ؛ از جمله این برنامه های رقیب تیک تیک هستند : Wunderlist ، Todoist.

TickTick برای همه دستگاه ها از جمله نسخه های دسک تاپ سیستم عامل ویندوز ، macOS و نسخه وب موجود است و به عنوان یک افزودنی برای مرورگرهای وب در دسترس است.همچنین یک نسخه تلفن همراه وجود دارد که بصورت رایگان برای کاربران دستگاه Android در فروشگاه Google Play و برای کاربران iPhone و iPad از طریق فروشگاه اپ استور در دسترس است. نسخه ای نیز برای Apple Watch وجود دارد.

هزینه TickTick :

TickTick یک نسخه رایگان را ارائه می دهد اما از تمام ویژگی ها پشتیبانی نمی کند و یک نسخه پولی نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد با قیمت 2.3 دلار در هر ماه به کلیه ویژگی ها دسترسی پیدا کنید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on reddit
Share on tumblr
Share on facebook

خدمات ما

GettyImagesکامپیوتر - یک ابزار رایگان برای سازماندهی و مدیریت کارهای روزانه

تعمیر کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر با استفاده از باتجربه ترین متخصصان در این…

ادامه مطلب
Windows 10 S - یک ابزار رایگان برای سازماندهی و مدیریت کارهای روزانه

نصب ویندوز در محل

نصب ویندوز در منزل و محل کار با استفده از…

ادامه مطلب
MacBook Pro - یک ابزار رایگان برای سازماندهی و مدیریت کارهای روزانه

تعمیر لپ تاپ در محل

تعمیر تخصصی انواع برندهای لپ تاپ در محل یکی از…

ادامه مطلب
figure - یک ابزار رایگان برای سازماندهی و مدیریت کارهای روزانه

خرید و فروش کامپیوتر

فروش انواع کامپیوتر های خانگی و شرکتی و خرید کامپیوتر…

ادامه مطلب
.jpg - یک ابزار رایگان برای سازماندهی و مدیریت کارهای روزانه

خدمات شبکه

خدمات نصب وراه اندازی انواع شبکه های کامپیوتری طراحی شبکه…

ادامه مطلب
بوک پرو - یک ابزار رایگان برای سازماندهی و مدیریت کارهای روزانه

تعمیر مک بوک

تعمیرات مک بوک و نصب انواع نرم افزارها و نصب…

ادامه مطلب
Cb64 eset scaled - یک ابزار رایگان برای سازماندهی و مدیریت کارهای روزانه
windows 10 pc Copy - یک ابزار رایگان برای سازماندهی و مدیریت کارهای روزانه
117835 - یک ابزار رایگان برای سازماندهی و مدیریت کارهای روزانه